Договір публічної оферти

Терміни
Крамниця — інтернет-магазин, розташований за адресою https://vareniktime.com, що створений, щоб Покупці могли здійснювати свої покупки, а адміністрація магазину могла взаємодіяти з ними.

Товар — об'єкт угоди сторін.

Покупець — фізична або юридична особа, що здійснює взаємозв'язок через Крамницю із Продавцем.

Продавець — ФОП Костанян В.Ю. Фактична адреса: 03022, м. Київ, вул. Васильківська 23-а.
Загальні положення
Продавець здійснює продаж Товарів через Крамницю.

Повідомляючи в Крамниці свої особисті дані (прізвище та ім'я, електронну пошту, адреси, номери телефонів), Покупець дає згоду на їхнє використання Продавцем та третіми особами з метою виконань зобов'язань перед Покупцем.

Чинні умови угоди можуть бути змінені в односторонньому порядку без повідомлень про це Покупця. Нові умови вступають у дію з моменту публікації на сайті.
Обмеження використання
Зображення та текстовий опис товарів, які опубліковано на сторінках Крамниці, захищені авторськими правами та належать ФОП Костанян В.Ю. Заборонено будь-яке несанкціоноване комерційне використання інформації, що знаходиться на сторінках Крамниці.
Інформація про товар
Ціни на товар вказані в національній валюті та без ПДВ. У випадку зміни ціни товару, Продавець зобов'язується проінформувати про це Покупця. Покупець може скасувати своє замовлення шляхом звернення на електронну адресу Крамниці (у листі обов'язково потрібно вказати номер замовлення) або зателефонувати на гарячу лінію. Контактна інформація вказана на сторінці контакти.

Оформлення замовлення
Покупець має самостійно оформити замовлення в Крамниці.

Оформлення замовлень відвідувачами без реєстрації за умови, що вони нададуть свою контактну інформацію для виконання замовлень.
Доставка товару
Придбані у Крамниці Товари можна отримати кур'єрською доставкою або забрати самостійно за адресою м. Київ, вул. Васильківська 23-а.
Повернення товару
Повернення або обмін Товару можливий лише у випадку, якщо вони неякісні або зіпсовані.
Термін дії цього договору
Договір набирає чинності з моменту реєстрації або виконання замовлення і діє до виконання всіх умов договору.

Політика конфіденційності

Терміни
 • Крамниця — інтернет-магазин, розташований за адресою https://vareniktime.com, що створений, щоб Покупці могли здійснювати покупки, а адміністрація сайту взаємодіяти із ними.

 • Товар — об'єкт угоди сторін, який вибрано Покупцем на сайті Крамниці та покладено у кошик, або вже придбано Покупцем у Продавця.

 • Покупець — дієздатна фізична особа, що досягла 18 років, яка взаємодіє із Продавцем через Крамницю.

 • Продавець — ФОП Костанян В.Ю. Фактична адреса: 03022, м. Київ, вул. Васильківська 23-а.

Загальні положення
Покупець шляхом вільного та жодним чином необмеженого волевиявлення, надаючи свої персональні дані на сайті Крамниці, надає Продавцеві добровільну згоду на оброблення, використання своїх персональних даних, а також вчинення інших дій, передбачених Законом України «Про захист персональних даних».


Надана Покупцем інформація є конфіденційною і не передається третім особам, крім випадків, передбачених законодавством. Контактна інформація Покупця надається поштовій службі для виконання поштової пересилки.
Яку інформацію ми збираємо
 • Особисті дані: ім'я та прізвище, номер телефону, електронна пошта.

 • Адреси поштових відділень для пересилання Товарів.

 • Дані, отримані внаслідок дій Покупця на сайті: відгуки, списки бажань, історія замовлень та особисті налаштування.

 • Технологічні дані, отримані шляхом взаємодії веб-переглядача із Крамницею (IP-адресу, інформацію про пристрій, країну, час відвідування, назва та мова браузера, файли-реп'яшки (cookies)). Ці дані збираються виключно для аналізу інформації про наших відвідувачів з метою покращення надання послуг.


Збір персональних даних Покупця здійснюється в Крамниці при реєстрації, поданні замовлення без реєстрації на сайті, а також під час подальшого використання ресурсу.
Цілі обробки інформації
 • Реєстрація Покупця на сайті.

 • Для виконання зобов'язань перед Покупцем.

 • Для розсилання рекламних повідомлень та сповіщень на електронну адресу Покупця (лише за бажанням Покупця).
Зберігання та використання інформації
База даних із інформацією Покупців Крамниці зберігається на серверах Продавця. Інформація обробляється за допомогою автоматичних систем (окрім інформації про здійснення покупок Покупцем).